جنرال موتورز از سرمایه گذاری قابل توجهی به مبلغ ۷۶۰ میلیون دلار در تاسیسات Toledo Propulsion Systems در تولدو، اوهایو برای مدیریت تولید واحد درایو EV خبر داد. در حال حاضر این کارخانه گیربکس های شش سرعته، هشت سرعته و ۱۰ سرعته دیفرانسیل عقب و ۹ سرعته دیفرانسیل جلو را برای برند های مختلف جنرال موتورز تولید می کند.

به لطف سرمایه گذاری جدید، این شرکت به اولین مرکز تولیدی مربوط به نیروی محرکه در ایالات متحده تبدیل خواهد شد که برای تولید مرتبط با خودرو های برقی در فعالیت خود تغییر ایجاد کرده است. کار بازسازی این سایت در این ماه آغاز خواهد شد، در حالی که تولید انتقال ادامه خواهد داشت.

تیم سیستم‌ های محرکه تولدو به ساخت محصولات گیربکس کلاس جهانی و ساخت واحد های محرکه به طور همزمان در طول انتقال خودرو های الکتریکی جنرال موتورز ادامه خواهد داد.

هدف اصلی شروع تولید واحد های درایو برای پلتفرم Ultium است، در درجه اول برای شورولت سیلورادو EV، GMC Sierra EV و GMC هامر EV های در حال حاضر راه اندازی شده است.

جنرال موتورز می گوید که Toledo Propulsion Systems همه انواع واحد های محرک Ultium را عرضه می کند: دیفرانسیل جلو، دیفرانسیل عقب و ترکیب پیشرانه تمام چرخ محرک، از جمله قابلیت های عملکرد بالا و خارج از جاده.

ما حدس می زنیم که این کارخانه با کارخانه لوکپورت کامپوننتز غربی نیویورک که قطعات موتور الکتریکی تولید می کند، همکاری خواهد کرد.

پلتفرم GM Ultium: موتور EV با آهنربای دائمی ۱۸۰ کیلوواتی GM برای کاربرد های دیفرانسیل جلو و تمام چرخ محرک استفاده خواهد شد. موتور EV با آهنربای دائم ۲۵۵ کیلوواتی جنرال موتورز برای کاربرد های عملکردی چهار چرخ محرک و چرخ ‌های عقب استفاده خواهد شد.

جرالد جانسون، معاون اجرایی GM در بخش تولیدات جهانی گفت:

تیم تولدو ما سابقه طولانی و افتخارآمیزی در ساخت محصولات عالی دارد و آنها برای به دست آوردن این سرمایه گذاری سخت تلاش کرده اند. این سرمایه‌گذاری به ایجاد امنیت شغلی برای تیم تولدو برای سال‌ های آینده کمک می‌ کند و گام بعدی در سفر ما به آینده‌ای تمام الکتریکی است. تیم تولدو ما همچنان به ایفای نقش کلیدی خود ادامه خواهد داد زیرا ما برای تقویت تسلط فعلی کامیون‌ ها و شاسی ‌بلند ها تلاش می‌ کنیم، در حالی که نقش مهمی در انتقال رشد خودرو های الکتریکی ایفا می‌ کنیم.

سرمایه گذاری های بیشتر در خودرو های برقی در راه است

سرمایه گذاری در اوهایو تنها یکی از سرمایه گذاری های اعلام شده در روز های اخیر است. جنرال موتورز همچنین ۴۹۱ میلیون دلار در عملیات مهر زنی فلزی خود در ماریون، ایندیانا سرمایه گذاری خواهد کرد “برای آماده سازی تاسیسات برای تولید انواع قطعات فولادی و آلومینیومی برای محصولات آینده، از جمله وسایل نقلیه الکتریکی ساخته شده در چندین کارخانه مونتاژ GM”.

“این سرمایه گذاری برای خرید و نصب دو خط پرس جدید، به روز رسانی کامل پرس و قالب، برای بازسازی و ساخت حدود ۶۰۰۰ فوت مربع استفاده خواهد شد. کار روی این تاسیسات اواخر امسال آغاز خواهد شد.”

بیایید به یاد بیاوریم که قبلاً این شرکت یک تزریق سرمایه ۵۱ میلیون دلاری را برای عملیات ریخته‌گری بدفورد خود در بدفورد، ایندیانا اعلام کرده بود تا از تولید قطعات ریخته‌گری واحد محرک برای شورولت سیلورادو EV و سایر برنامه‌ های ریخته‌گری فعلی پشتیبانی کند.

همه این حرکت ها بخشی از رویکرد بلندمدت شرکت به انتقال استراتژیک EV است

منبع: insideevs