فروشگاه همگام صنعت سعدي در قلب صنعت پايتخت، خيابان سعدي تهران واقع شده و از امكانات خوبي جهت تهيه و توزيع انواع الكتروموتورهاي افقي و عمودي برخوردار است. اين فروشگاه از سال ٨٠ به منظور تسريع تنظيم ساختار توليدات و پيشرفت نوآورانه ماشين آلات صنعتي و كاهش مصرف انرژي در كشور اقدام به تهيه الكترموتور از كشور چين و توزيع آن در اقصی نقاط ايران نموده است.
همگام صنعت در راستاي اهداف خود از سال ٩٠ با شركت گوانگلوي چين شروع به همكاري كرد و در حال حاضر عرضه كننده مستقيم برند ERCEM در ايران است. محصولات اين فروشگاه كه از با كيفيت ترين نوع مواد توليد شده اند، گواهينامه هاي بين المللي ISO9001 و CCC را اخذ كرده و در طول ساليان متمادي همواره باعث خرسندي و رضايت خاطر مشتريان و سازندگان شده است.

الکتروموتور تک فاز

آن طور که از نام آن برمیاید این نوع از موتور تنها یک پيچه اصلی دارد و با یک منبع تغذیه تک فاز کار می‌کند. در تمام موتورهای القایی تک فاز روتور از نوع قفس سنجابی است. موتور القایی تک فاز خود راه انداز نیست.

الکتروموتور سه فاز

برای کاربردهای نیازمند به توان بالاتر، از موتورهای القایی سه فاز AC استفاده می‌شود. این موتورها از اختلاف فاز موجود بین فازهای تغذیه چند فاز الکتریکی برای ایجاد یک میدان الکترومغناطیسی دوار درونشان، استفاده می‌کنند.

تماس با ما

فروشگاه همگام صنعت از سال ٨٠ با هدف رشد و تعالي صنعت در زمينه تهيه و توزيع الكتروموتورهاي تكفاز و سه فاز مشغول فعاليت مي باشد و با تمام تلاش سعي كرده تا رضايت صنعتگران و مصرف كنندگان عزيز را جلب نمايد.