الکتروموتوری که از آن به عنوان یک پیشرفت یاد می شود، با وجود داشتن نیمی از وزن و اندازه الکتروموتورهای معمولی؛ دو برابر قدرت را با نسخه های هم اندازه خود ارائه می دهد. این الکتروموتور برای تامین انرژی صنایع مختلف ژاپن طراحی شده است. برای توزیع موتورهای الکتریکی اختصاصی، EVR Motors قراردادی را با Tsukasa Electric امضا کرد.

موتورهای EVR یک توپولوژی موتور منحصر به فرد و ثبت شده را توسعه دارند: موتورهای مغناطیسیدائمی شار شعاعی ذوزنقه ای استاتور (TS-RFPM) که ساخت موتورهای کوچکتر، سبک تر و کم هزینه تر را امکان پذیر می کند که می تواند مطابق با نیازی های کاربر طراحی شود. اولین موتورهای EVR برای موتورهای ۲ چرخ و ۳ چرخ طراحی شده اند و برای طیف گسترده ای از کاربردهیا اضافی مناسب هستند. EVR حالا در حال توسعه انواع موتورها برای کاربردهای متحرک چندگانه است که شامل وسایل نقلیه برقی هیبریدی (MHEVs)، وسایل نقیله هیبریدی (HEVs) و وسایل نقلیه الکتریمی با باتری کامل (BEVs) است.

در حالی که این شرکت عمدتا بخش خودرو را مورد هدف قرار می دهد، الکتروموتورهای موفق این شرکت توجه زیادی را به خود جلب می کند چون می خواهند از مزایای رقابتی توپولوژی اختصاصی EVR TS-RFPM استفاده کنند.

به عنوان بخشی از این قرارداد، Tsukasa الکتروموتورهای EVR را به چند بازار در ژاپن ارائه خواهد کرد که از این بین می توان به بازار وسایل نقلیه صنعتی مانند لیفتراک، وسایل نقلیه هدایت شونده خودکار (AGV) و جرثقیل های داخلی، وسایل نقلیه ساختمانی، ماشین آلات کشاورزی و ماشین های چمن زنی بزرگ؛ ربات های صنعتی و بخش قایق های کوچک ژاپنی اشاره کرد.

اوفر دورون، مدیرعامل EVR Motors گفت: “توافق با Tsukasa در ژاپن بخشی از شتاب تجاری قوی ای است که EVR تجربه می کند.” “ورود ما به ژاپن به دنبال توافقات تجاری استراتژیک ما با Badve Engineering و Napino Auto & Electronics در هند است. در حالی که EVR عمدتاً بر بازار کشش خودرو متمرکز است، بازیگران مختلف در بخش‌های بازار مجاور به مزایای موتورهای با چگالی توان بالا علاقه مند هستند. با توسعه موفقیت آمیز دو خانواده موتور اولیه، EVR اکنون در حال توسعه موتورهای بیشتر برای افزایش و تنوع بخشیدن به موتورهای خود، گسترش حضور جغرافیایی و ورود به بخش های بیشتری از بازار است.

منبع: electrichybridvehicletechnology