eMotor در واقع یک الکتروموتور ۴ کیلوواتی است که به طور مداوم برق ۴۸ ولتی تولید می کند. Saeitta همچنین در حال ساخت یک مرکز تولید eDrive با تکنولوژی بالا به طور ۳۰۰۰۰ فوت مربع در دهلی است که قرار است در سال ۲۰۲۳ تولید را در آن آغاز کنید. گروه eDrive که مقر آن در انگلستان است، مجموعه ای از فناوری ها را ارائه می دهد که برای ادغام در طیف گسترده ای از وسایل نقلیه و کشتی های دریایی طراحی شده اند که جدیدترین آنها RFT85-65 است که از فناوری Radial Flux Technology (RFT) eMotor برای کاربردهای سبک وزن دو و سه چرخ استفاده می کند.

RFT85-65 توسط تیم Saietta’s Light Duty eDrive (LDE) با همکاری با Saietta VNA طراحی شده است. این موتور جمع و جور ۴ کیلوواتی به طور مداوم برق ۴۸ ولت تولید می کند، سبک وزن و کارآمد است و می تواند به طور کامل با گیربکس Saietta ادغام شود. پیش‌بینی می‌شود RFT85-65 در هند در کنار AFT140 Saietta، یک الکتروموتور Axial Flux Technology (AFT) که برای موتورسیکلت‌های درجه یک و کاربردهای سبک وزن سه چرخ و چهار چرخ بین یک تا دو و نیم تن تولید شود.

پراد والیمبه به تازگی به عنوان مدیر عامل و رهبری فاز بعدی عملیات تجاری و فنی سرمایه گذاری مشترک منصوب شده است و یک مدیر غیر اجرایی جدید با تجربه گسترده در بازار هند منصوب شده است. Walimbe دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی دانشگاه ادینبورگ، یک برنامه اجرایی در مدیریت بازرگانی از موسسه مدیریت هند، کلکته، و مدرک لیسانس مهندسی از دانشگاه پونا است. پیش از این، Walimbe یک شرکت اجتماعی را در آکسفورد، انگلستان تاسیس کرد.

Walimbe گفت: “هند یکی از بزرگترین و استراتژیک ترین بازارهای خودرو و برق در جهان است و ما برنامه های زیادی برای آن داریم.” و افزود: “با Saietta AFT و RFT eDrives، قصد داریم یک محیط مقرون به صرفه و مقیاس پذیر ایجاد کنیم، سیستمی که پذیرش تحرک الکتریکی را تسریع خواهد کرد.”

علاوه بر این، یک مدیر غیر اجرایی در سال ۲۰۲۱ به هیئت مدیره گروه Saietta ملحق شد. Seshu Bhagavathula، یک رهبر صنعت خودرو، به عنوان یک مدیر غیر اجرایی در هیئت مدیره گروه به Saietta پیوست. باگاواثولا قبلاً در گروه Ashok Leyland، Great Wall Motor Company، Daimler Trucks و Daimler Chrysler AG سمت های اجرایی ارشد داشته است.

باگاواتولا گفت: “این یک افتخار است که در چنین لحظه مهمی بخشی از گروه Saietta هستم.” با Saietta VNA، ما در موقعیت مناسبی هستیم تا نیازهای بازار محلی را در کشور برآورده کنیم و با تولیدکنندگان اصلی هندی همکاری نزدیک داشته باشیم، زیرا آنها به دنبال برق‌رسانی به خط تولید محصولات خود، رعایت قوانین سخت‌گیرانه آتی و از همه مهم‌تر، ارائه تحرک پاک به مشتریان هستند.

کبیر بانداری، مدیر عامل Padmini VNA نیز اظهار داشت: «در صورتی که هند به اهداف خود در زمینه خودروهای الکتریکی دست یابد، فرصت بازار برای دهه منتهی به ۲۰۳۰ تا سال ۲۰۳۰ حدود ۲۰۶ میلیارد دلار برآورد می‌شود و دولت تعهد روشنی برای برق‌رسانی دارد.

منبع: electrichybridvehicletechnology