این خودرو دارای سیستم دوچرخه الکترونیکی Shimano Steps و گیربکس اتوماتیک Alfine است. متخصص دوچرخه‌ های برقی بریتانیایی، Volt، اخیراً یک مدل پرچمدار جدید را در قالب دوچرخه برقی Infinity معرفی کرده است. اکنون در نسل دوم خود، اینفینیتی به عنوان یک دوچرخه الکترونیکی هیبریدی به بازار عرضه می شود، به این معنی که به عنوان یک دوچرخه الکترونیکی جک که هم برای رفت و آمد های شهری و هم برای سواری تفریحی مناسب است، به فروش می رسد.

وقتی صحبت از استایل نسل دوم Volt Infinity به میان می‌ آید، از یک قاب استاندارد مرحله‌ای با باتری داخلی در پایین تنه دوچرخه استفاده می‌ کند. به گفته ولت، Infinity پریمیوم ترین مدل در کارخانه است، همانطور که قطعات ممتاز و پلتفرم همه کاره هم تاییدی بر این نکته است. همچنین دارای به‌روزرسانی‌ های مشابهی است که در سایر دوچرخه‌ های برقی Volt هم یافت می‌ شود، در حالی که در عین حال قیمت متوسط ​​​​را در ۲۹۹۹ پوند حفظ می‌کند.

با توجه به جزئیات، Volt Infinity از سیستم محرک مرکزی ۲۵۰W Steps Shimano استفاده می کند. برای ارائه یک سواری نرم تر و بدون ایراد، این دوچرخه مجهز به گیربکس هشت سرعته شیمانو Alfine Di2 است. عملکرد به حداکثر سرعت کمکی ۱۵٫۵ مایل در ساعت محدود شده است. ارقام برد به همان اندازه قابل توجه است و ولت ادعا می کند که با یک بار شارژ می تواند تا ۹۰ مایل برد داشته باشد. باتری از یک واحد ۵۰۴ وات ساعتی تشکیل شده است که برای زیبایی مینیمالیستی و شیک در قسمت پایین دوچرخه ادغام شده است. باتری را می توان در حدود چهار ساعت شارژ کرد.

در مورد اجزای چرخه، Infinity روی چرخ‌ های ۲۸ اینچی پیچیده شده در لاستیک‌ های خاص و باکیفیت حرکت می‌ کند. یک SR Suntour راحتی بیشتری در قسمت جلو در جاده‌ های بد فرم فراهم می‌ کند، در حالی که ترمز های دیسکی هیدرولیک Shimano S700 Alfine دوچرخه را با اطمینان به توقف می‌ رسانند. به طور کلی، دوچرخه وزن ۲۳٫۶ کیلوگرمی را با احتساب باتری دارد.

از دیگر ویژگی ‌های جدید می‌ توان به چراغ‌ های داخلی، و قفل قاب یکپارچه برای امنیت بیشتر اشاره کرد. آخرین اما نه کم‌ اهمیت ترین مورد، اینفینیتی به‌ صورت استاندارد با یک کامپیوتر دوچرخه‌سواری Shimano عرضه می‌ شود که به شما امکان می‌ دهد سطح را تغییر دهید، و همچنین چراغ‌ ها را روشن یا خاموش کنید. همه این ویژگی‌ ها باعث می‌ شود که قیمت به ظاهر عالی Infinity مناسب‌تر شود.

منبع: insideevs