معرفی الکتروموتور چینی CHinese

معرفی الکتروموتور چینی CHinese

الکتروموتور چینی به دلیل کیفت متناسب با قیمت مورد استفاده روز افزون بعضی از صنایع می باشد.به طور قطع کیفیت الکتروموتور چینی در سطح پایین تری نسبت به برند های اروپایی قرار دارد ولی نکته حائز اهمیت این است که به دلیل کاهش قیمت محسوس این الکتروموتور ها نسبت به معادل های اروپایی ،سهم مورد توجهی از بازار را دراختیار دارند.

موتور های چینی در انواع تکفاز و سه فاز و جنس بدنه چدن وآلومینیوم در رنج توان از ۰٫۷۵ تا ۱۵۰ اسب بخار می باشد.

معرفی الکتروموتور چینی CHinese

الکتروموتور های  در برندهای متفاوتی وارد می شود اما انواع محدودی از این برند چینی با کیفیت مناسب می باشد و همچنین بسیاری از برند ها زیر مجموعه یه برند مشخص می باشند که با نام های مختلف تجاری وارد می شوند الکتروموتور گوانگلو GUANGLU ، الکتروموتور کایجیلی KAIJELI دو نوع معتبر و کامل از این برند ها می باشند.

که انواع مختلفی از الکتروموتور ها را تولید و روانه بازار می کنند..گذرگاه صنعت و تجارت در زمینه مشاوره و تامین الکتروموتور چینی خدمات موثری در اختیار صنایع مختلف قرار می دهد.

الکتروموتور تکفاز چینی در کارگاه های کوچک که از برق تکفاز استفاده می شود مور بهره برداری قرار می گیرند و در دوحالت پوسته چدنی یا آلومینیومی که به دو صورت خازنی و رله ای می باشد که دارای سیم پیچ آلومینیومی یا مسی هستند.

معرفی الکتروموتور چینی CHinese

الکتروموتور سه فاز چینی در مکان هایی که با توان بالا کار می کنند مورد بهره برداری است و همچنین گشتاور ثابت در این الکتروموتور باعث می شود به آسانی حرکت کند و از ضربه های گشتاور در امان باشد.

الکتروموتور کایجیلی چینی KAIJELI

معرفی الکتروموتور چینی CHinese

الکتروموتور کایجیلی MOTOR ELECTRIC KAIJIELI

الکتروموتور گوانگلو چینی GUANGLU

معرفی الکتروموتور چینی CHinese
الکتروموتور گوانگلو MOTOR ELECTRIC GUANGLU

الکتروموتور ترمزدار چینی

ترمزهای مورد استفاده در این موتور ها از نوع ترمز مغناطیسی می باشد .ترمزهای مغناطیسی خود انواع مختلفی دارند و روال کار در این موتورها به این صورت است که در زمان اتصال جریان برق،مگنت ها از صفحات جدا می شود و روتور می تواند آزادانه حرکت کند.وقتی که برق مگنت ها قطع شود ،صفحه در وضعیت چسبیده به روتور الکتروموتور قرار می گیرد و به ای ترتیب ترمز الکتروموتور عمل می کند.

الکتروموتور ترمزدار چینی chinese brake motor electric

انواع الکتروموتور ترمزدار چینی

الکتروموتور ترمزدار کایجیلی

الکتروموتور ترمزدار گوانگلو

الکتروموتور ترمزدار شورش

انواع دیگر برندهای چینی …

الکتروموتور استریم چینی STREAM

شرکت استریم یکی از برند های معتبر چینی در زمینه تولید الکتروموتور می باشد که در زمینه طراحی بدنه الکتروموتور و همچنین تکنولوژی الکتروموتور گام های مستحکمی برداشته است.پرفروش ترین الکتروموتور این شرکت، الکتروموتور سه فاز می باشد که در دو سری Y و YSD تولید و روانه بازار می شود.

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست