الکتروموتور چینی

الکتروموتور چینی

الکتروموتور چینی در ایران ، به دلیل قیمت پایین و کیفیت نسبتا خوب از محبوبیت زیادی برخوردار است . این الکتروموتورها در دسته بندی تک فاز و سه فاز و جنس بدنه چدن و آلومینیوم در رنج توان گسترده  از ۰.۷۵ اسب بخار تا ۱۵۰ اسب بخار وارد می شود .

برندهای معروف الکتروموتور چینی

از بین برندهای مختلف ، که وارد کشور می‌شوند تنها برخی از آنها کیفیت مطلوب را دارند . برند های معتبر و شناخته شده چینی rmp , kaijieli , pem , steram می باشند . البته مارک pem ، برندی است که در بازار یافت شده و اکثر الکتروموتورهای pem به صورت استوک خرید و فروش می شوند . از نظر کیفیت تمام مدل های موجود در یک سطح می باشند اما از نظر قیمت الکتروموتور kaijiely از دیگر برندها گرانتر است  و از لحاظ کیفیتی نیز تا حدی از دیگر برندها بالاتر است.

عامل فروش اکتروموتور چینی

خرید الکتروموتور چینی

گروه صنعتی همگام صنعت سعدی ، با توجه به شناخت کافی از بازار و وارد کنندگان دسته اول الکتروموتور چینی ، خدمات موثری در زمینه تامین این دستگاه ، به صنایع مختلف داخلی ارائه داده است .

کاربرد الکتروموتور چینی

این دستگاه ، یکی از تجهیزات پرکاربرد امروزی  است ، کشور چین توانسته قدم بزرگی در زمینه این صنعت بردارد . امروزه با توجه به افزایش روز افزون صنعت به اجرای طرح اتوماسیون صنعتی در بخش های مختلف ا، این دستگاه ،در پیشبرد بسیاری از فعالیت های مهم و دقیق صنعتی نظیر هواکش های صنعتی و کارگاهی ، آسیاب های صنعتی ، خردکن های صنعتی ، نوار نقاله ها ، غلتک ها ، گیربکس ها و … تأثیر به سزایی داشته باشد .

الکتروموتور چینی kaijieli

کایجیلی  kaijieli در انواع مختلف ارائه می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. الکتروموتور چینی بدنه آلومینیوم سه فاز و تکفاز
 2. الکتروموتور چینی راندمان بالا
 3. الکتروموتور چینی یونیورسال یا همان universal
 4. الکتروموتور چینی ولتاژ بالا
 5. الکتروموتور چینی Gost
 6. الکتروموتور چینی خاص

کایجیلی ، یکی از مطرح ترین انواع اآن است که با توجه به کیفیت و قیمت محصولات خود رقابت نزدیکی با حریفان اروپایی خود دارد و توجه اکثر صنایع را به خود جلب کرده است . شرکت کایجیلی  ، توانسته تنها طی ۲ دهه محصولات خود را با استاندارد ایزو ۹۰۰۱ تولید و تأمین نماید و سهم عظیمی از معاملات این حوزه را به خود اختصاص دهد . شرکت کایجیلی ، محصولات خود را به صورت تک فاز و سه فاز ، با توان ها و ولتاژ های بالا و پایین عرضه کند .

انواع الکتروموتورهای کایجیلی عبارت اند از :

 • الکتروموتور کایجیلی سری MS
 • الکتروموتور کایجیلی سری CDF
 • الکتروموتور کایجیلی سری SDF
 • سری KJLE2 سه فاز AC
 • سری MY و ML تک فاز
 • سری YCتک فاز خازن دار

ساختار الکتروموتور

این دستگاه ، از ۶ قسمت اصلی تشکیل شده اند . همه ی این الکترو موتورها ، دارای آرمیچر ، ذغال که به عنوان هادی استفاده می شود . محور چرخشی و سوئیچ تغییر دهنده جهت جریان آهن ربا و یک منبع ولتاژ مستقیم DC می باشند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست